شركت امداد خودرو ايران شركتی خدماتی است كه با هدف ارايه خدمات پس از فروش خودروهای سواری با عمر بیش از ده سال در ايران و جهت حمايت از محصولات داخلی تاسيس شده است.

 • در پی استقبال هموطنان فروش کارت طلایی امدادخودرو ایران رکورد زد

  فروش اشتراک کارت طلایی در آبان ماه از هدف تعیین شده برای سال ۱۴۰۰ فراتر رفت و به این ترتیب رکورد فروش روزانه و همچنین ماهانه اشتراک طلایی امدادخودروایران شـکسته شد

  یکشنبه 21 آذر 1400 12:40:46
 • افزایش سطح اعتماد مشتریان به برند ایران خودرو

  گسترش تنوع محصولات و انتظارات فراینده مشتریان، وجود یک کانال ارتباطی چابک و در دسترس برای مدیریت فرایند ارتباط با مشتریان را امری اجتناب ناپذیر کرده است. از این روست که مرکزتماس پاسخگویی هوشمند ایران خودرو طی دو دهه فعالیت توانسته جایگاه ویژه‌ای در زنجیره ارزش خدمات فروش و پس از فروش به دست آورد.

  دوشنبه 1 آذر 1400 14:02:49
 • قدردانی از خدمات ویژه امدادخودرو ایران برای ناشنوایان

  رئیس هیات انجمن خانواده ناشنوایان ایران با قدردانی از خدمات دو سال اخیر امدادخودروایران در امر امدادرسانی به ناشنوایان با اهدای لوح یادبودی از خدمات این شرکت تقدیر کرد.

  دوشنبه 1 آذر 1400 14:00:22
 • مجموعه خدمات پس از فروش ایران خودرو در حالت آماده باش قرار گرفتمجموعه خدمات پس از فروش ایران خودرو در حالت آماده باش قرار گرفت

  پس از وقوع دو زلزله پیاپی بیش از شش ریشتری در استان هرمزگان، شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو، با اعلام وضعیت ویژه در حالت آماده باش قرار گرفت.

  چهارشنبه 26 آبان 1400 07:56:48